czwartek, 22 lutego 2018

"Zakazany układ" - K.N. Haner || PATRONAT MEDIALNY


Podjęłam decyzję, a śmierć to jedyne rozwiązanie, by się od tego wszystkiego uwolnić.Tytuł: Zakazany układ
Cykl: Seria Mafijna (tom I)
Autor: K.N. Haner
Wydawnictwo: Editio Red
Data wydania: 15 lutego 2018
Liczba stron: 336


     Byłam niemalże pewna, że odłożenie tej recenzji w czasie nie będzie dobrym pomysłem i nie myliłam się. Od momentu, w którym przeczytałam Zakazany układ minęło dużo czasu, a ja wciąż nie wiem, co powinnam Wam tak właściwie napisać oprócz tego, że musicie poznać tę historię! Może jednak jakoś się uda?


     Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.

W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa — Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.
Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa — Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie. [opis wydawcy]

     Co Wam mogę napisać, oprócz tego, że K.N. Haner nabiera tempa z każdą kolejną książką, która jest lepsza od poprzedniej? To niesamowite uczucie, doświadczać, jak nasza rodzima autora się rozwija i nabiera wiatru w skrzydła, który niesamowicie jej sprzyja. Jestem pewna, że książki Kasi mogę brać w ciemno i się na nich nie zawiodę. Wiem, czego mogę się spodziewać i nie nastawiam się nigdy na lekką lekturę. Powieści autorki są mocne, zmysłowe, namiętne i niezwykle emocjonalne!

     Jeśli w poprzednich książkach mówiłam, że Kaśka przeszła samą siebie, to się myliłam. Zrobiła to teraz i coś czuję, że jeszcze nie raz będę mogła wypowiedzieć te słowa. Wielokrotnie zastanawiałam się skąd w jej głowie tyle pomysłów i choć nie doszłam do żadnego wniosku, to wiem jedno - bardzo się cieszę, że pojawiają się one właśnie u niej, gdyż rewelacyjnie potrafi z nich skorzystać i stworzyć historię, które na długo pozostaje w pamięci.

      Nie obeszło się bez drażniącej i irytującej bohaterki, jaką tym razem była Nicole, chociaż to co muszę przyznać, to fakt, że było mi jej cholernie szkoda! To, co przeszła ta dziewczyna nie mieści się w głowie, ale splot wydarzeń w jakie się wpakowała tym razem mógł być naprawdę realny. W końcu nigdy nie możemy wiedzieć co nas czeka, gdy wpadniemy w szpony mafii.

     Książki wychodzące spod pióra K.N. Haner dostarczają niesamowitych emocji, podnoszą temperaturę otoczenia i sprawiają, że mocno bije nam serce, a włos na karku się jeży. I mogę Wam powiedzieć, że pierwsze część tej serii jest niesamowicie dobra, ale jej kontynuacja... jest na co czekać!!! Jedyne, czego żałuję, to fakt, że część z Was ma jeszcze tę książkę przed sobą, ja już poznałam i żałuję, że nie mogę jej poznawać wciąż na nowo! Miłość, gorący seks, tajemnice, intrygi, mafijne potyczki - jedno jest pewne, kiedy sięgasz po twórczość K.N. Haner nie możesz narzekać na nudę!

     Zakazany układ to najlepsza wydana powieść, która wyszła spod pióra K.N. Haner! Dostarcza niesamowitych emocji, fundując niezapomniany rollercoaster, z którego pomimo zawrotnej prędkości, nie ma się ochoty wysiąść! Takie książki chce się czytać, dla takich warto zarywać noce! Polska autorka jest z całą pewnością w szczytowej formie i zapewni nam jeszcze ogrom niezapomnianych wrażeń! Polecam gorąco!

     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...