sobota, 7 października 2017

"Czaromarownik 2018" - Wydawnictwo Kobiece
Tytuł: Czaromarownik
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 13 października 2017
Liczba stron: 448


     Odpowiedni kalendarz to niezbędnik każdej kobiety! Niestety najczęściej trafiałam na takie, które nie spełniały moich oczekiwań. Podejrzewam, że innych kobiet też. Co było w nich najbardziej irytujące? Bardzo mało miejsca przy większości dat i tym sposobem się okazywało, że została pusta kartka w dniu, gdy planów nie było, a w dniu, gdy miałam masę spotkań - brak miejsca, by to zapisać. Tutaj w końcu każdy dzień został doceniony i posiada osobną stronę. Brawo!


     Pierwsze co rzuca się w oczy to elegancka i za razem piękna  szata graficzna, która przypadnie Wam do gustu! Całość jest naprawdę świetnie wykonana. Z gracją, ale i wdziękiem prezentuje się najnowsze wydanie Czaromarownika. Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim konieczne jest miejsce na nowe plany, zapiski. Ten notes spełni Wasze wymagania i będzie z radością służył przez 365 w roku. 

     Kalendarz wydany przez Wydawnictwo Kobiece nie jest zwykłym notesem na zapiski. To publikacja, która zawiera w sobie coś niezwykłego i z całą pewnością wyjątkowego - magię! To pozycja, która z każdym kolejnym dniem będzie Wam dostarczać energii i uśmiechu, a także chwile refleksji.


Siła marzeń może odwrócić bieg przeznaczenia.     Kto nie ma ochoty na rozpoczęcie dnia od pozytywnych słów? Dzięki Czaromarownikowi będzie to możliwe. Zespół wydawnictwa przygotował ciekawy wpis na każdy dzień. Słowa te są w wielu momentach wyjątkowe, intrygujące, mobilizujące do działania i utwierdzające nas w przekonaniu, że jesteśmy wspaniałe. Bo jesteśmy!Prawdziwa kobieta nie ma czasu, pieniędzy i w co się ubrać. Zawsze ma rację. Z niczego potrafi zrobić zupę i awanturę.     Co jeszcze znajdziemy w kalendarzu na 2018 rok? Po pierwsze horoskop na nadchodzący rok dla każdego znaku zodiaku, a w nim informacja co nas czeka na płaszczyźnie zawodowej i miłosnej. W Czaromarowniku znajdziecie również całą masę porad z zakresu zdrowia, urody, a także naturalnych kosmetyków. Interesującymi wątkami będą informacje dotyczące zdrowego żywienia, a także roślin w Waszych domach i ogrodach.     Czaromarownik to z całą pewnością jeden z najlepiej przygotowanych kalendarzy, na jakie możemy trafić. Wspaniała szata graficzna, dużo miejsca na notatki, intrygujące cytaty i bardzo przydatne porady. Premiera zapowiedziana jest na 13 października 2017 roku. Polecam gorąco!KLIKNIJ I ZOBACZ ILE PIÓR PRZYZNAJĘ TEJ KSIĄŻCE
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...