środa, 2 sierpnia 2017

[ZAPOWIEDŹ PATRONACKA] "Jutro będziemy szczęśliwi" - Anna Dąbrowska

Tytuł: Jutro będziemy szczęśliwi
Autor: Anna Dąbrowska
Wydawnictwo: Zysk i s-ka
Data premiery: 
                28 sierpnia 2017
Liczba stron: 304
OPIS: 


Życie pisze własne scenariusze

Trzy lata – już tyle czasu Zuza próbuje poskładać swoje życie od nowa, ale w tej skomplikowanej układance wciąż brakuje najważniejszego elementu – jej wielkiej miłości. Adam zniknął bez słowa pożegnania, zostawiając ją samą, ze złamanym sercem.

Kiedy Zuza postanawia zmienić swoje życie, zjawia się Adam. Czy dziewczyna będzie w stanie spojrzeć w oczy ukochanego, który tak boleśnie ją zranił? Czy tajemnica, którą skrywa Adam, stanie się przeszkodą w drodze do miłości?
 Z wielką przyjemnością informuję, iż Kraina Książką Zwana objęła tę książkę swoim patronatem medialnym! Za tę możliwość serdecznie dziękuję wydawnictwu oraz autorce!


Z dumą prezentuję moją rekomendację:

     Anna Dąbrowska tym razem przenosi nas do Urokliwego - świata przepełnionego miłością i tęsknotą. To opowieść o podejmowaniu trudnych decyzji i ich konsekwencjach. Jutro będziemy szczęśliwi to ogromna dawka uczuć i refleksji, która rozgrzeje duszę czytelnika. Nie zabraknie również dobrego humoru wywołującego szczery uśmiech.  Ta książka jest jak balsam na zranione serce. Ukazuje uniwersalne prawdy obowiązujące nie tylko od święta. Polecam całym sercem! Kochani, może zwróciliście uwagę na to, że najnowsza książka Ani Dąbrowskiej, która jest świąteczna swoją premierę ma 28 sierpnia. W tym roku z magii świąt będziemy się cieszyć znacznie dłużej i dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc!
Jeżeli chcielibyście wspomóc autorkę w promocji, mogę podzielić się swoimi grafikami. Chętnych zapraszam do kontaktu drogą mailową na: krainaksiazkazwana@gmail.com w treści wpisując "Pomoc w promocji" lub poprzez wiadomość prywatną na Kraina Książką Zwana

Zapraszam również na fanpage Ani  Dąbrowskiej oraz do jej grupy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...