niedziela, 16 lipca 2017

"Trolle. 600 naklejek"
Tytuł: Trolle. 600 naklejek
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 26 kwietnia 2017
Liczba stron: 32


        Jakiś czas temu miałam okazję poznać ilustrowaną bajkę Trolle, która ma podobno niesamowitą ekranizację. Niestety nie udało mi się jeszcze obejrzeć, ale po zabawie z tą książeczką wiem, że muszę to jak najszybciej nadrobić!

      Pierwsze co rzuca się w oczy, to z całą pewnością liczba naklejek, które znajdziemy w tej niewielkich gabarytów książeczce. Jest ich 600! Dokładnie tyle. Sama nie wierzyłam, że ta liczba jest aż tak duża, ale to prawda, zapewniam.

        Sięgając po tę pozycję obawiałam się, że oprócz wspomnianych naklejek, które są uwielbiane przez dzieci, nie znajdę tu nic więcej. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że znajdę tutaj również ciekawe historyjki i sporą ilość ciekawych i kreatywnych zadań dla najmłodszych.

       Który z rodziców nie chciałby, aby jego dziecko bawiło się, a przy okazji uczyło? Jest to zdecydowanie najlepsza metoda szczególnie wśród opornych dzieci, które naukę uważają za  nudną i niepotrzebną rzecz. Po latach jednak docenią trud rodziców i z uśmiechem na twarzy będą wspominać takie książeczki. Sama w swoim życiu miałam ich pełno i zamierzam co jakiś czas podsuwać je córeczce.

          Dzięki takim książeczkom jak ta, najmłodsi czytelnicy mogą aktywnie uczestniczyć w prezentowanej historii. Czytają, malują, zakreślają słowa. Osobiście uwielbiam tego typu publikacje, a te prezentowane przez wydawnictwo Egmont spełniają wszystkie moje oczekiwania. Chętnie będę sięgać po kolejne podobne pozycje.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...