Kontakt - współpraca

     Kraina Książką Zwana powstała 17 lutego 2016 roku. Do dnia dzisiejszego zaufało mi wielu autorów, wydawnictw i portali, o czym przeczytać można w zakładce "zaufali mi". Jestem osobą sumienną, rzetelnie wykonującą swoją pracę, która przede wszystkim jest moim hobby i zamiłowaniem. 


     Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje. Objęłam swoim patronatem medialnym wiele powieści, pisałam rekomendacje (w tym również na tylne okładki) i ambasadorowałam książkom (Przeczytacie o tym w zakładce "moje osiągnięcia"). Chętnie pomogę w promocji książki - zorganizuję kreatywne konkursy cieszące się szerokim zasięgiem, przeprowadzę wywiad lub akcję Book Tour.


     Jestem pomysłodawczynią i założycielką grupy ZNAMY-CZYTAMY.PL, w której co tydzień organizujemy tydzień autorskim innemu polskiemu autorowi, pomagając mu dotrzeć do nowych czytelników i zaprezentować swoją twórczość, jak i jego samego.
Zainteresowanych autorów serdecznie zapraszam do kontaktu!

    Chętnie podejmuję się organizacji wydarzeń czytelniczych. Do dnia dzisiejszego byłam współorganizatorką takich wydarzeń jak:


Kontakt ze mną możliwy poprzez e-mail:


krainaksiazkazwana@gmail.com
Administruję fanpage dostępny tutaj:
Zapraszam również na Instagram:Tak prezentuje się moje logo:


Pozdrawiam,
Daria Skiba

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...