piątek, 22 czerwca 2018

PUZZLE "Piraci", "Jednorożce"
Tytuł: Piraci || Jednorożce
Rodzaj: Puzzle
Ilość elementów: 56szt
Malowała: Karolina Rosołek || Marianna Schoett
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: maj 2018
Wiek: +4


    Pamiętam, że jako dziecko uwielbiałam układać puzzle. Nadal to bardzo lubię, jednak czasu zdecydowanie brakuje. Staram się jednak powoli zarażać tym uwielbieniem córeczkę, która coraz chętniej sama łapie za układanki. Czy te spełniły jej oczekiwania i moje?


     Przede wszystkim chciałabym zwrócić uwagę na zawsze pięknie wydane produkty przez wydawnictwo Zielona Sowa. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na książeczkach, kolorowankach, grach i innych gadżetach od nich. Chętnie zatem sięgnęłam po dwie najnowsze układanki Jednorożce  i Piraci.

      Zarówno mi, jak i trzyletniej córeczce przede wszystkim spodobało się to, że elementy są duże, dzięki czemu małe rączki nie mają problemu z wkładaniem puzzli na odpowiednie miejsca. Do tego obie układanki mają piękny obrazek. Piraci mogą podobać się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom, natomiast Jednorożce bardziej spodobają się dziewczynkom. Moja niespełna trzyletnia córeczka jeszcze ma problem z samodzielnym ułożeniem całego obrazka, jednak z małą pomocą (wskazywaniem konkretnych elementów) sama po nie sięga i układa. Puzzle to świetna rozrywka dla całej rodziny, ale i zabawa, która edukuje dziecko. Powoli uczymy się tego, która strona jest prawa, a która lewa. Dziecko uczy się cierpliwości i wytrwałości, a na końcu cieszy się z osiągniętego sukcesu.

     Puzzle mają twarde, grube i kolorowe pudełko, które ładnie prezentuje się na półce. Elementy są dość mocne i trwałe, u dzieci powyżej trzech lat nie ulegną zniszczeniu. Osobiście bardzo polecam. Córeczka oba obrazki układała już kilka razy i wiem, że wielokrotnie będzie do nich wracać.


KLIKNIJ I ZOBACZ ILE PIÓR PRZYZNAJĘ TYM PRODUKTOM
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...