czwartek, 22 marca 2018

ZAPOWIEDŹ: "Uwolnij mnie" - Daria Skiba


Odrodzę się z popiołów, bo w głębi duszy jestem nadal silna.

Tytuł: Uwolnij mnie
Autor: Daria Skiba
Wydawnictwo: Vectra
Data premiery: 18 maja 2018
Liczba stron: 340


     Kochani, nadszedł moment, kiedy zapraszam Was na zapowiedź własnej powieści, którą złożę na Wasze ręce już w maju. Oficjalna premiera przewidziana jest na 18 maja, czyli jak już się domyślacie na Warszawskie Targi Książki, na których mam nadzieję, że uda mi się spotkać z niektórymi z Was!
Znajdziecie mnie w piątek i sobotę (19-20 maja) na stanowisku wydawnictwa Vectra (Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra). Będę aż dwa dni więc może z częścią z Was uda mi się spotkać? Wybieracie się?


OPIS:

     Jak bardzo miłość może zaślepić? 

Diana przekonała się o tym, wpadając w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele musiała przejść dziewczyna, by w końcu podjąć decyzję o wyrwaniu się z objęć szaleńca i czy wymarzone wakacje będą pierwszym krokiem do uwolnienia? Diana będzie zmuszona do podjęcia egoistycznych decyzji, by po raz pierwszy od wielu lat postawić siebie na pierwszym miejscu. Czy rodzące się w jej sercu nowe uczucie przetrwa próbę czasu? Przeszłość nigdy nie odchodzi w niepamięć, czuwa, by uderzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Pewnego dnia demony upomną się o dziewczynę…

Daj się porwać w wir wydarzeń i emocji, by poczuć na własnej skórze to, co musiała przejść Diana. Myślisz, że jesteś w stanie tego dokonać?Uwolnij mnie to powieść obyczajowa, ale jak już kilka osób zdążyło stwierdzić, mocno ocierająca się o New Adult. Zawiera w sobie coś z romansu, ale i sensacji!


Z tego miejsca już teraz dziękuję fantastycznym recenzentkom za objęcie mojej książki patronatem medialnym, a Małgorzacie Falkowskiej, Sylwii Trojanowskiej, Annie Dąbrowskiej, K.N. Haner i autorce fanklubu Ona Czyta serdecznie dziękuję za rekomendacje!

A Was kochani, serdecznie zapraszam również do obejrzenia trailera książki, który przygotowała niezastąpiona Halmanowa! Do dziś oglądając go mam ciarki. Filmik dostępny tutajKLIK

Zapraszam również na mój fanpage autorski, gdzie będę informować na bieżąco o wszystkim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...