środa, 21 lutego 2018

"Układanka" - Natalia Nowak - Lewandowska || ZAPOWIEDŹ PATRONACKA
Tytuł: Układanka
Cykl: Teoria gier (tom I)
Autor: Natalia Nowak - Lewandowska
Wydawnictwo: Replika
Data premiery: 27 lutego 2018
Liczba stron: 352


  
OPIS:


     Julianna Różańska, dziennikarka lokalnej gazety, to kobieta, która ma za sobą trudną przeszłość − uzależnienie od narkotyków, śmierć ukochanego. Brat bliźniak Julianny, Jakub, pomógł jej stanąć na nogi, kiedy rodzice się od niej odwrócili. Wspólnie wyjechali z Łodzi do Katowic, żeby rozpocząć nowe życie. Jakub jest policjantem, dzięki czemu Julianna zawsze pierwsza otrzymuje informacje o ciekawych zdarzeniach w ich regionie.
W Lesie Murckowskim przypadkowy spacerowicz znajduje kości. Eksperci potwierdzają, że są to ludzkie zwłoki. Rozpoczyna się śledztwo. W identyfikacji zwłok pomaga specjalista w dziedzinie antropologii sądowej, choleryk, awanturnik, który nienawidzi Julianny. Współpraca będzie wyzwaniem dla nich obojga.     Już teraz mogę Wam powiedzieć, że jest na co czekać, a niebawem podzielę się z Wami pełną opinią na temat książki. Jeśli poprzednie książki autorki zrobiły na Was wrażenie, to tutaj dopiero będziecie zadowoleni! 
Premiera już niebawem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...