piątek, 29 grudnia 2017

"Magiczne Święta" - praca zbiorowa
Tytuł: Magiczne Święta
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 8 listopada 2017
Liczba stron: 64


     Czas Świąt Bożego Narodzenia, to szczególny okres, w którym każdy z nas wspomina niezapomniane chwile, i w którym budzi się uśpione dziecko. Czas Świat jest magiczny, a z odpowiednią książką można bez problemu wrócić do dawnych lat i atmosfery, którą tak usilnie pielęgnujemy we własnych umysłach. Czy Magiczne Święta również zostaną w naszych głowach na dłużej?


     Oto książka, która wprowadzi was w radosny, świąteczny nastrój. Poznacie najpiękniejsze kolędy i tradycje bożonarodzeniowe, przeczytacie cudowne wiersze i opowieści o magii świąt Bożego Narodzenia, odwiedzicie Świętego Mikołaja w jego zimowej krainie. Dowiecie się, dlaczego Święta to taki ważny czas. [opis wydawcy].

     Myślałam, że Magiczne Święta to kolejna długa, lecz piękna zimowa opowieść o tym, że trzeba być dobrym i pomocnym. Jak bardzo się dziwiłam, gdy pobieżnie przejrzałam książeczkę. Okazało się, że jest zupełnie inna niż początkowo przypuszczałam.

     Książeczka ubrana jest w twardą oprawę, czyli taką, jaką lubię najbardziej dla dzieci w przedziale wiekowym 3 - 5 lat. Bo to właśnie do nich głównie skierowana jest ta publikacja. Książeczka jest szyta, nie klejona, co sprawia, że ma znacznie większe szanse na przetrwanie, niż te klejone. Wielki plus! Dość grube i twarde strony unikną szybkiego podarcia, a ilustracja mają piękne żywe kolory, dzięki którym zdecydowanie przyciągają wzrok. Magiczne Święta podobnie jak świąteczne czekoladowe kalendarze, zostały podzielone na dni. Nie na dwadzieścia cztery, a dwadzieścia sześć. Dzięki takiemu zabiegowi możemy dzielić przyjemność z poznawania książeczki naszym dzieciaczkom i wystarczy na cały grudzień! Najmłodsi czytelnicy dzięki tej pozycji poznają najpiękniejsze wiersze, kolędy i opowieści świąteczne, które wielu z nas może już znać. To przepiękny zbiór, który posiada jeszcze coś ciekawego, zaskakującego i oryginalnego - inspiracje świąteczne! Nam w tym roku się nie udało, gdyż za późno dostałyśmy książeczkę, ale w przyszłym roku mamy zamiar bardziej z niej skorzystać. Może wypróbujemy nowy przepis na pierniczki, spróbujemy zrobić własny świecznik albo zapachową świeczkę! To będzie z całą pewnością niesamowite doświadczenie, a co najważniejsze - zrobimy to razem. Teraz wspólnie czytamy, próbujemy śpiewać i poznajemy książeczkę wciąż od nowa, a w przyszłym roku będzie czas na praktykę! Jeśli zastanawiacie się, jak zrobić ozdoby świąteczne z masy solnej, przygotować ciasto na pierniczki, czy wykonać inne ciekawe ozdoby z pomocą dzieci - ta książeczka będzie idealna dla Was i Waszych pociech.
     Magiczne Święta to piękna i bardzo starannie wykonana książeczka, która umili Wam mroźne wieczory, wypełni czas, który chętnie spędzicie z dziećmi oraz doda Wam niesamowitych inspiracji na świąteczne ozdoby i nie tylko. Polecam!KLIKNIJ I ZOBACZ ILE PIÓR PRZYZNAJĘ TEJ KSIĄŻCE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...