czwartek, 14 grudnia 2017

Kolejne audiobooki w mojej kolekcji!Tytuł: Szkoła latania
Autor: Sylwia Trojanowska
Czyta: Joanna Domańska
Wydawnictwo: Storybox.pl, Vieograf
Czas trwania: 10 godzin 5 minut Opis:

     Życie osiemnastoletniej Kaśki zmienia się o 180 stopni, gdy pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że musi schudnąć. Kiedy po wielu perturbacjach trafia w ręce ekscentrycznej specjalistki od odchudzania, zaczyna się nowy, znacznie lżejszy i szczęśliwszy rozdział w jej życiu. Kaśka diametralnie odmienia swój stosunek do szkolnych prześladowczyń, staje się asertywna, otwiera się na nowe znajomości, a przede wszystkim po raz pierwszy w życiu poznaje smak miłości.

Autorka: Sylwia Trojanowska

     Optymistka, pasjonatka pozytywnego myślenia. Uwielbia pracować z ludźmi, jako trener i coach, oraz dla ludzi, jako autorka powieści. Pasjami słucha muzyki filmowej, która towarzyszy jej również w trakcie pisania. Jest wielbicielką Szczecina, gór i Italii.

Lektorka: Joanna Domańska

   Aktorka teatralna, filmowa, serialowa i dubbingowa. Absolwentka łódzkiej PWSFTiT. Zadebiutowała w filmie Roberta Glińskiego pt. „Wszystko co najważniejsze”. Znana z ról w serialach, np. „Klan”, „Lokatorzy” czy „M jak miłość”.


Tytuł: W cudzym domu
Autor: Hanna Cygler
Czyta: Magda Karel
Wydawnictwo: Storybox.pl, 
Czas trwania: 11 godzin 6 minut


 Opis:

     Miłość, przyjaźń, poświecenie, polityka i intrygi. W XIX-wiecznej Warszawie na chwilę krzyżują się losy Luizy Sokołowskiej, Joachima von Einstettena oraz Dmitrija Szuszkina. Później los rzuca ich do Gdańska, Paryża, Berlina, a nawet na daleką Syberię. Czasy są niespokojne, a wszystko co było bohaterom bliskie – ulega przewartościowaniu. Każdym z tej trójki targają wielkie namiętności. Raz po raz wystawiani są na próbę. Czy w tej zawierusze ocalą to, co dla nich najcenniejsze?

Autor: Hanna Cygler

     Pisarka i tłumaczka z języka szwedzkiego oraz angielskiego, absolwentka skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Zadebiutowała w 2003 r. powieścią „3 razy R”. Autorka współczesnych powieści obyczajowo-romansowych, m.in. „Kolor bursztynu”, „Głowa anioła” czy trylogia o Zosi Knyszewskiej (na cykl składają się tomy: „Tryb warunkowy”, „Deklinacja męska/żeńska”, „Przyszły niedokonany”), oraz powieści obyczajowo-historycznych, np. „Czas zamknięty”, „Pokonani”, „W cudzym domu” czy „Za cudze grzechy”. Chętnie łączy rozmaite formy prozy gatunkowej (romans, kryminał, powieść sensacyjna), co widoczne jest chociażby w powieściach „Grecka mozaika” i „Złodziejki czasu”. Jedna z najpoczytniejszych autorek prozy kobiecej. Mieszka w Gdańsku.

Lektorka: Magda Karel

     Aktorka, absolwentka AT w Warszawie, laureatka nagrody im. Leona Schillera dla młodych twórców teatru. Gra w warszawskim teatrze Scena Prezentacje i w grupie kabaretowej Obustronni Ludzie. Jest połową Duetu Twórczego SPÓŁDZIELNIA i całością Wydawnictwa Dźwiękowego NA GŁOS. Dużo czyta.
     Mam dla Was już prawie gotowe opinie na temat obu audiobooków. Który chcecie w pierwszej kolejności? Może macie swoje ulubione audiobooki, które polecacie? ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...