piątek, 1 grudnia 2017

Dziecięce poczytania w podsumowaniu listopada. Ostatni miesiąc?


     Witam Was kochani w grudniu! Z tego co mi wiadomo u większości z Was pojawił się śnieg! Zazdroszczę! U mnie w Irlandii zimno, ale z całą pewnością niestety bez śniegu.

Jak mogliście już zauważyć w tytule tego postu, jest to ostatni miesiąc wyzwania "Dziecięce poczytania". Wyzwania miało już nie być w tym roku, ale ze względu na kilka próśb, odbyło się i mam nadzieję, że powalczycie jeszcze przez ostatni miesiąc, gdyż wygrana może przypaść każdemu z Was. Sama jestem ciekawa, kto wygra!

ALE...

Pomyślałam, że chciałabym pociągnąć jakieś wydarzenie. Czy wzięlibyście udział w kolejnym wyzwaniu, które dotyczyłoby wszelkiej literatury, już bez skupiania się na wątku dziecka w literaturze. Głównym wyznacznikiem byłyby PUNKTY! Co miesiąc tak jak do tej pory pojawiałyby się bonusy, za które każda zgłoszona pozycja otrzymywałaby punkty. Osoba, która na koniec roku zebrałaby ich najwięcej, otrzymałaby nagrodę. Jeśli byłoby dużo chętnych mogłabym pomyśleć nad nagrodą również półroczną lub jakąś inną dodatkową. Co Wy na to? Pomoglibyście w styczniu lub jeszcze w grudniu rozpowszechnić informację o nowym wyzwaniu? Chętnie je zorganizuję, ale jedynym warunkiem jego powstania jest minimum 15 chętnych. Rok 2018 może być dla mnie szczególny i trochę może mi namieszać, dlatego podejmę się zorganizowania wyzwania jeśli naprawdę będą chętni ;)


Teraz zapraszam już na podsumowanie listopada w cyferkach!


1. Poligon domowy:
Brak zgłoszeń
Łącznie: 13228

2. Kat Zmu:
Brak zgłoszeń
Łącznie: 27965

3. Grażyna Wróbel
Przeczytała: 8 książek
Ilość zdobytych punktów: 2234 (strony) + 200 (bonusy)
Łącznie: 28816

4. posredniczkaa
Przeczytała: 13 książek
Ilość zdobytych punktów: 6343 (strony) + 650 (bonusy)
Łącznie: 39313

5. Sylwia
Przeczytała: 18 książek
Ilość zdobytych punktów: 3210 (strony) + 1600 (bonusy) 
Łącznie: 39830

6. Monika
Przeczytała: 7 książek
Ilość zdobytych punktów: 2342 (strony) + 350 (bonusy)
Łącznie: 20388

7. Monika Piotrowska-Wegner / Monweg
Brak zgłoszeń
Łącznie: 30451

8. Buba bajdocja:
Przeczytała: 14 książek
Ilość zdobytych punktów: 1346 (strony) + 1350 (bonusy)
Łącznie: 17716

9. Mama do sześcianu: 
Przeczytała: 1 książkę
Ilość zdobytych punktów: 192 (strony) + 100 (bonusy)
Łącznie: 4461

10. Magdalena Hupało
Brak zgłoszeń
Łącznie: 5450Osoby, które nie dosłały zgłoszeń mogą to jeszcze zrobić. Bardzo proszę zarówno nowe, jak i zaległe zgłoszenia wrzucać w komentarzach pod tym postem. Jeśli są to zgłoszenia jeszcze za listopad, zaznaczcie bonusy listopadowe!

Jak już chyba każdy zauważył, grudzień będzie gorącym miesiącem, pomimo zasypującego Was śniegu! Niemalże na równie jest Sylwia i posredniczkaa!!! To będzie bardzo ciekawa rozgrywka. Mam nadzieję, że dziewczyny nie odpuszczą i będą gonić te dwie uciekinierki do samego końca, myślę, że warto! ;)

W zgłoszeniu musi się znaleźć:
- imię i nazwisko autora
- tytuł
- liczba stron
- informacja o bonusie - jeśli go znaleźliście


BONUSY na grudzień!
1. Skoro listopad obfitował w tyle książek świątecznych to... za każdą typowo świąteczną książkę zawierającą motyw dziecka + 50 punktów!
2. Jeżeli tytuł lub nazwisko autora zaczyna się na "Ś" lub "M" + 50 punktów!
3. Jako, że jest to ostatni miesiąc dziecięcych poczytań, to za każdą książkę typowo dziecięcą + 10 punktów!
4. Za każdą okładkę, której powierzchnia w 3/4 będzie w kolorze zielonym, czerwonym lub białym (jeden z nich) + 50 punktów!
5. Jeżeli z liter tytułu uda się Wam ułożyć słowo 'WIGILIA' + 50 punktów (w tytule może być nawet 10 słów, chodzi o to, by po rozsypaniu liter z danego tytułu można było stworzyć słowo wigilia.)

Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...