poniedziałek, 2 października 2017

Plecak pełen zabaw! Cztery książeczki i dodatki.
     Plecak pełen zabaw to niesamowity zestaw, idealny na prezent na każdą okazję! W środku znajdziemy cztery ciekawe książeczki i 3000 naklejek! Nie muszę chyba wspominać, że dzieciaki będą zachwycone? Spójrzcie sami.     Plecaczek wykonany jest z tekturki, a na jego tyle znajdują się dwie szelki, dzięki którym można go założyć na plecy. Po jego otworzeniu (plecak zamykany na rzepy) ujrzymy cztery książeczki: kolorowankę, książeczkę, w której dorysowuje się część rysunków, książeczkę z grami oraz ostatnią - z zagadkami i łamigówkami. Do tego na osobnych kartach znajduje się 3000 drobnych naklejek.

     W kolorowance znajdziemy różne motywy do pomalowania. Obrazki są zarówno trudniejsze - dla dzieci starszych oraz łatwiejsze, z większymi elementami dla dzieci młodszych. Obrazki są ładne i przyjemne, a czas spędzony na zapełnienie ich kolorami będzie kreatywny i dobrze wykorzystany.

     Książeczka pełna zabaw to idealna pozycja dla dzieci ciekawych świata i aktywnych. Labirynty, łamigówki pomogą wytężyć umysł, a gra planszowa umili dzieciom, jak i im rodzicom niejedne popołudnie. Idealna propozycja na jesienne i zimowe wieczory!


     Książeczka z rysunkami to propozycja dla dzieci starszych, które sprawniej władają ołówkiem i kredkami. Na każdej stronie został zapoczątkowany rysunek, który nasze pociechy będą miały za zadanie dokończyć! Pieski, kotki, sówki, gwiazdki i wiele innych wzorów wypełnią naszym pociechom długie godziny. Narysować, to jedno. Później trzeba to jeszcze pokolorować, więc zabawa podwójna!

      Ostatnia książeczka jest odrobinę podobna do tej z grami, z tym, że w tym przypadku autorzy stawiają bardziej na zagadki. Porównywanie obrazków, odgadywanie cieni, labirynty i łamigówki to tylko część atrakcji, jakie można znaleźć w tej pozycji. Jedno jest pewne, nikt nie może narzekać na nudę i brak pomysłów!

     A na koniec dodatek - tysiące naklejek!
     Moja córeczka jest zadowolona, a jeśli na jej twarzy pojawia się uśmiech, to na mojej również! Polecam.KLIKNIJ I ZOBACZ ILE PIÓR PRZYZNAJĘ TEJ PUBLIKACJIBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...