piątek, 8 września 2017

Nie masz czasu czytać? Słuchaj! Czyli przedstawiam dwa intrygujące audiobooki!


     Nachodzą Was takie momenty, kiedy bardzo chcecie poznać pewną historię, a obie ręce ciągle macie zajęte i czytać zdecydowanie nie ma jak? Rozwiązaniem takiej sytuacji są audiobooki!

     Dziś chciałabym Wam krótko zaprezentować dwa pierwsze, które moim zdaniem są rewelacyjne, a więcej o każdym z nich napiszę już w przyszłym tygodniu!

Gorzej być (nie) może - Małgorzata Falkowska 
Tytuł: Gorzej być (nie) może
Autor: Małgorzata Falkowska
Wydawnictwo: Storybox.pl
Czyta: Joanna Domańska

Opis: Kontynuacja przygód sześciu zwariowanych przyjaciółek, bohaterek audiobooka Mąż potrzebny na już. Życie Zosi wydaje się wręcz idealne. Bogata dziedziczka nie ma w zwyczaju się niczym przejmować. Przyziemne problemy zdają się ją omijać szerokim łukiem, jednak los, a w zasadzie bliscy postanawiają to zmienić. Kiedy wydaje się, że gorzej być już nie może, Zosia uświadamia sobie, w jak wielkim jest błędzie.
Czy zakochana w sobie bogaczka poradzi sobie z problemami, których nie są w stanie rozwiązać pieniądze ojca? Nadeszła pora, aby rozpocząć walkę egocentryzmu, pieczołowicie pielęgnowanego od urodzenia, z głęboko uśpionym ziarnem altruizmu, które chce wykiełkować.

     Niebawem na blogu pojawi się recenzja audiobooka i będzie to moja pierwsza opinia na temat historii wysłuchanej, choć jak dobrze wiecie historię Zośki znam i uwielbiam! Ale jak poradziła sobie z grupą niesfornych przyjaciółek Joanna Domańska, która podjęła się przeczytania powieści na głos? O tym niebawem! Tymczasem jeśli chodzi o bohaterki powieści Falkowskiej zostawiam Was z moją rekomendacją, która pojawiła się na skrzydełku książki w wersji papierowej:

Kiedy głównodowodzącą zostaje Zosia Majer - spodziewajcie się niespodziewanego! Dalsze losy zwariowanych przyjaciółek to szalenie wciągająca historia, która bawi do łez, ale i wzrusza. Książka lekka, przyjemna, błyskotliwa i skąpana w ogromnej dawce dobrego humoru! 
Polecam gorąco!
FRAGMENT dostępny na stronie wydawcy TUTAJ >KLIK<Niedomówienia - Anna SakowiczTytuł: Niedomówienia
Autor: Anna Sakowicz
Wydawnictwo: Storybox.pl
Czyta: Joanna Domańska

Opis: Świat może być pełen niespodzianek, jeśli tylko potrafimy się na nie otworzyć.  Przekonuje się o tym bohaterka audiobooka, Janka, której życie zawirowało za sprawą tajemniczych fotografii ukrytych pod cokołem pomnika Gutenberga w Gdańsku. Nietuzinkowa czterdziestolatka podejmuje intrygującą,  pełną niedomówień grę. Przy okazji dowiaduje się wiele nie tylko o starej, cennej księdze, lecz także o sobie samej.

To już piąty audiobook Anny Sakowicz. Słuchacze cenią jej pełne dobrej energii opowieści, w których w lekkiej, zaprawionej inteligentnym dowcipem formie, poruszane są trudne i ważne tematy.

       Niedomówienia to pierwsza historia spod pióra Anny Sakowicz, którą mam okazję poznać bliżej i to co jest pewne - nie jest to spotkanie ostatnie! Z wielką przyjemnością sięgnę po jej poprzednie powieści, o których słyszałam już naprawdę wiele dobrego!
Recenzja niebawem!

Fragment dostępny na stronie wydawcy TUTAJ >KLIK<

     A przy okazji pytanie do Was: słuchacie audiobooków? Od jakiego tytułu zaczęła się Wasza przygoda z nimi? A jeśli nie słuchacie, to dlaczego i czy próbowaliście? Możemy urządzić sobie małą pogawędkę!


     Jeśli nie mieliście okazji posłuchać jeszcze audiobooków, zapraszam Was na stronę Storybox.pl, gdzie możecie odsłuchać darmowe fragmenty!


Za możliwość przesłuchania, otrzymania i objęcia patronatem medialnym powyższych audiobooków serdecznie dziękuję wydawnictwu:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...