piątek, 14 lipca 2017

ZAPOWIEDŹ: "Podarunek z Teksasu" - Max Bilski
Tytuł: Podarunek z Teksasu
Seria: Podróże ze śmiercią
Autor: Max Bilski
Wydawnictwo: Videograf
Data premiery: 17 lipca 2017
     Niezmiernie miło mi ogłosić, iż Kraina Książką Zwana objęła patronatem medialnym najnowszą książkę Maxa Bilskiego!
OPIS

     Wymarzony wyjazd do USA przeradza się dla małżeństwa Zawadzkich w koszmarną komedię pomyłek. Znani z poprzednich części serii Podróże ze śmiercią bohaterowie sami stają się podejrzanymi, a to za sprawą pechowej Joanny, żony Michała Zawadzkiego, na którą w niecodziennych okolicznościach podczas jazdy autostradą spada… nieboszczyk. Konsekwencje tego zdarzenia zmienią ich pobyt w niebezpieczną przygodę. Michał będzie musiał zmierzyć się z bezwzględną korporacją naftową, która za wszelką cenę dąży do przejęcia cennych przyrodniczo gruntów. Pomaga mu w tym przyjaciółka Joanny, u której Zawadzcy tymczasowo mieszkają, oraz jej zwariowana rodzina: były policjant, teraz cierpiący na zaniki pamięci, oraz jego żona, ekscentryczna starsza dama.
Już teraz zachęcam Was do lektury! Niebawem na blogu pojawi się recenzja. Z tego miejsca serdecznie dziękuję Wydawnictwu Videograf za okazane zaufanie i wspaniałą współpracę!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...