sobota, 15 lipca 2017

"Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami ze Smerfetką"

Tytuł: Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami ze Smerfetką
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 26 kwietnia 2017
Liczba stron: 16       Kto z nas nie lubił Smerfów? To jedna z tych bajek, które zawsze będą wywoływały na mojej twarzy szczery uśmiech. Nie byłam fanką Muminków, zawsze wolałam niebieskie stworki, okropnego Gargamela i rudego kota Klakiera. Wy też? To te książeczki z całą pewnością by się Wam spodobały. Jeśli macie swoje pociechy, młodsze rodzeństwo lub potrzebujecie młodemu czytelnikowi sprawić drobny prezent - zerknijcie na te pozycje.

       Smerfna książeczka to istna gratka dla najmłodszych czytelników. Krótkie historyjki i cała masa ciekawych i kreatywnych zadań, które umilą czas, a przy okazji sprawią, że dziecko będzie rozwijało się manualnie. Przy zadaniach trzeba przysiąść, zastanowić się, coś wybrać, namalować lub dopisać. Z takimi pozycjami nuda nie grozi naszym pociechom.

       Bardzo spodobało mi się stworzenie dwóch różnych propozycji, z których zadowolone będą zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. My z córeczką wybrałyśmy wersję ze Smerfetką. Chłopcom natomiast z całą pewnością do gustu przypadnie ta z Papą Smerfem.
Ta książeczka, to niesamowita przygoda, która wspólnie z ulubionymi bohaterami pomoże w poszukiwaniu zaginionej wioski. Świetna zabawa gwarantowana!


      Choć książeczka jest cieniutka, to bogato wypełniona dostarczy wielu pomysłów i zabaw. Jednym z najlepszych jej elementów z całą pewnością są naklejki, które dzieci uwielbiają. Jak widać nie ważna jest ilość, a jakość, co wydawnictwo Egmont po raz kolejny udowadnia.
Uwielbiam prezentować swojej córeczce książeczki, które nie tylko umilą jej czas, ale poprzez zabawę wpłyną na jej naukę. Te cenię najbardziej, a powyższa pozycja zdecydowanie sprawdziła się pod każdym względem. Wykonanie również nie pozostawia nic do zarzucenia. Pod każdym względem jestem na tak.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...