wtorek, 6 czerwca 2017

[ZAPOWIEDŹ] "Reemisja" - Izabela Milik; patronat medialny
Tytuł: Reemisja
Autor: Izabela Milik
Wydawnictwo: Novae Res
Data premiery: 12 czerwca 2017
Liczba stron: 377      Z wielką przyjemnością informuję, iż Kraina Książką Zwana objęła patronatem medialnym najnowszą książkę Izabeli Milik - "Reemisja".


Opis:
     


Perwersyjny seks, brutalne morderstwo oraz piękna Anna w starciu z demonicznym politykiem.


Przed Polską wybory parlamentarne. Według sondaży duże szanse ma kontrowersyjny Obóz Odrodzenia Ojczyzny. Jego szarą eminencją jest Jeremi Pestis - człowiek, który zawarł pakt ze złem. Do miażdżącego przeciwników zwycięstwa potrzebuje tylko swej tajemniczej Księgi oraz pięknej Anny.


Zaledwie kilka osób wie, co jest przyczyną politycznego sukcesu Wodza. Kładąc na szali swoje życie, podejmują z nim walkę. Czy w niedzielę wyborczą obrońcom dobra uda się powstrzymać partię przed objęciem władzy w państwie?
Książka mocna, kontrowersyjna, zawierająca liczne zwroty akcji i zaskakująca. To tylko kilka słów, ale zachęcam nimi do lektury Reemisji.
Recenzja już wkrótce!


Masz na nią ochotę? Czujesz się zaintrygowany? Podziel się swoimi przypuszczeniami.

P.S. Okładka obłędna!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...