czwartek, 15 czerwca 2017

[ZAPOWIEDŹ] "Mój pomysł na życie" - Elżbieta Kosobucka || PATRONAT MEDIALNY
Tytuł: Mój pomysł na życie
Autor: Elżbieta Kosobucka
Wydawnictwo: Videograf
Data premiery: 19 czerwca 2017
Liczba stron: 352
Opis: 

     Powieść zaprasza kobiece serca do podążania własną drogą, odkrywania siebie. Melody Sawicka, odnosząc spektakularne sukcesy, pnie się po szczeblach kariery w bankowości. Bohaterka, otoczona gronem przyjaciół, tryska energią i nowymi pomysłami. W niesprzyjających okolicznościach spotyka intrygującego biznesmena, Pawła Baryckiego, który wprowadza zamieszanie w jej uporządkowane dotąd życie. Kiedy wydaje się, że ostatni puzzel trafił na swoje miejsce, do układanki wkrada się niechciany element. Młoda kobieta odnajduje szczęście TAM i WTEDY, gdy myśli, że wszystko jest stracone...


Z wielką przyjemnością informuję, iż Kraina Książką Zwana objęła tę wspaniałą powieść patronatem medialnym, za co serdecznie dziękuję wydawnictwu Videograf oraz Autorce.
Niebawem pojawi się moja recenzja, a Was już teraz zachęcam do kupna książki, która dostępna jest już w przedsprzedaży!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...