środa, 17 maja 2017

[ZAPOWIEDŹ] "Miłość, która przełamała świat" - Emily Henry
Tytuł: Miłość, która przełamała świat
Autor: Emily Henry
Tłumaczenie: Agnieszka Walulik
Wydawnictwo: YA!
Data premiery: 14 czerwca 2017
Liczba stron: 400Opis:

     Zaryzykować przyszłość, zanurkować w nieznane i zdobyć wymarzoną miłość.

Natalie spędza lato w swoim rodzinnym miasteczku w Kentucky.  To ostatnie tak leniwe wakacje przed rozpoczęciem studiów. Dzień za dniem toczy się bez żadnych ciekawych wydarzeń, dopóki dziewczyna nie zacznie obserwować dziwnych rzeczy.  Zielone drzwi do jej pokoju nagle stają się czerwone, znika ogród, który rozciągał się obok przedszkola. W miejscu miasteczka znikąd pojawiają się wzgórza. Natalie czuje, że dzieje się coś niepokojącego.

Wtedy odwiedza ją sympatyczna, ale tajemnicza postać, która ostrzega: "masz  tylko trzy miesiące, aby go uratować". Następnej nocy Natalie spotyka na boisku szkolnym pięknego chłopca imieniem Beau, a czas i przestrzeń przestają dla niej istnieć. Istnieją tylko Natalie i Beau...

Przepiękna opowieść o słodko-gorzkim końcu dzieciństwa, gdy marzymy nie tylko  o naszej przyszłości, lecz także o tysiącach dróg, którymi nie odważyliśmy się podążyć.


Brzmi niesamowicie intrygująco, a ja już nie mogę się doczekać! Premiera już 14 czerwca 2017 roku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...