środa, 26 kwietnia 2017

[ZAPOWIEDŹ] "Sezon na śmierć" - Max Bilski [patronat medialny]
Tytuł: Sezon na śmierć
Autor: Max Bilski
Wydawnictwo: Videograf
Data premiery: 26 kwietnia 2017
Liczba stron: 288


     Z wielką przyjemnością pragnę ogłosić, iż Kraina Książką Zwana objęła patronatem medialnym najnowszą książkę Maxa Bilskiego "Sezon na śmierć"!
Opis:
     Kiedy w upalne lato w małym miasteczku na południu Polski w tajemniczych okolicznościach zaczynają znikać dzieci, mieszkańców ogarnia groza. Mimo rozpaczliwych poszukiwań żadnego z nich nie udaje się odnaleźć, za to ku przerażeniu wszystkich od czasu do czasu ludzie trafiają na szczątki małych ciał. Tropem psychopaty rusza emerytowany policjant i lokalna dziennikarka, zdjęci strachem o los zaginionego dziecka swoich przyjaciół. W śledztwie przeszkadza im żądny  sławy reporter miejscowego dziennika, a także władze, które za wszelką cenę próbują nie dopuścić do rozgłosu w sprawie. Kim naprawdę jest porywacz? Czy psychopatycznym mordercą, czy może czymś jeszcze bardziej przerażającym? I co takiego stało się wiele lat wcześniej w lesie otaczającym miasteczko, że jego rdzenni mieszkańcy do teraz boją się o tym mówić?

Niebawem pojawi się recenzja Sezonu na śmierć, jak i części poprzedniej Zła krew. Jedno jest pewne, Was już teraz zachęcam do rozejrzenia się za tym tytułem!


6 komentarzy:

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...